http://www.plasticblisterpack.com
Слика на компанијата
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Посетете ја мојата фабрика
Информации за компанијата

име на компанија: Shenzhen Stardeal Industrial Co.,Ltd

Бизнис тип: Manufacturer

Главни производи:Пакување со блистер , Пластичен штит за лице , Пластична кутија , Пластичен фиока за вметнување , Сосема послужавник за блистер , Пластична кутија за торти

Процент на извоз: 51% - 60%

Основана е година: 2004

Главни пазари : Americas , Asia , East Europe , Europe , Middle East , North Europe , Oceania , West Europe , Worldwide

Испрати Испраќам барање сега
Сертификат на компанијата
  • BSCI
  • ISO 9001:2015
Категории на производи
  • Топла производи
  • Нови Продукти

Контактирајте не

zhaojun xie

Ms. zhaojun xie

Тел:
+86-0755-89908468
Мобилен телефон:
+8613825273648
Адреса:
4th Floor, No.18, Rongshuxia Industrial Zone, Tongxin Community, Baolong Street, Longgang District, Shenzhen, Guangdong
Земја / регион:
China
Wechat:
13825273648WechatQRCode
Веб-страница:
https://www.plasticblisterpack.com
Изложбен салон Босго:
http://mk.bossgoo.com/member_stardealblistertray

Испрати Испраќам барање

Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Комуницирајте со добавувачот?Добавувачот
zhaojun xie Ms. zhaojun xie
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач